Projekt Domu HomeKONCEPT

Dom we Wrocławiu charakteryzuje prosta forma, elegancja i współczesna stylistyka. Spokojna i stonowana kolorystyka pełna światła decyduje charakterze całego domu. Przestronne pomieszczenia ubrano w biel, beż i odcienie brązu - w części dziennej, zaś sypialnię wykończono delikatnym różem. To ona jest królową całego wnętrza, dzięki tapicerowanym ścianom i meblom, miękkim zasłonom oraz lampie w pałacowym stylu. W strefie dziennej znajduje się kominek wykończony białym marmurem szarym drobnym użyleniu, w centralnym punkcie ustawiono beżową dwuczęściową sofę. Jadalnię od salonu oddziela przeszklona ściana. Tutaj ustawiono duży stół, który pomieści aż 12 osób. Z jadalni przechodzi się do kuchni, również ukrytej za szklanymi drzwiami.
Penthouse położony na warszawskim Wilanowie wypełniony jest naturalnymi materiałami. Przestronna strefa dzienna składa się z salonu, jadalni oraz w pełni otwartej kuchni. Okna rozpościerają się tutaj na całą ścianę, co zapewnia dużo naturalnego światła i widok na zielony taras. Drewniana podłoga i zabudowa kuchenna wprowadza do wnętrza dodatkowe ciepło. W sypialni również drewno jest dom inującym elementem - nie tylko posłużyło do wykończenia podłogi, lecz także stanowi zagłówek za łóżkiem. Przy sypialni znajduje się łazienka, w której ścianę udekorowano fototapetą przedstawiającą nadmorską roślinność.
Wirtualny spacer po domu lub mieszkaniu bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania? Widoczny dla Twojego klienta od razu z poziomu strony internetowej jak movie na you-tub'ie? To już możliwe! Prezentujemy innowacyjną technologię Shapespark, która pozwoli w łatwy, prosty dla użytkownika sposób pokazać powstające inwestycje. Meble w barwach koralowych mogą być mocnym, kontrastowym akcentem albo wpisywać się w delikatną kolorystykę stnowanego wnętrza. Aby nadać smaku, warto zainwestować w koralową sofę albo krzesła. Takie meble przykuwają uwagę, a gdy mają klasyczny design, jest duża szansa, że szybko się nie znudzą.
Nowoczesne wnętrza - glamour i surowość - łazienka. Wchodzi się do niej wprost z sypialni. Jest duża i - jak zapewnia pani domu - bardzo wygodna. Również tu, podobnie jak w salonie, ściany są ciemnoszare, ale białe meble, ogromne okna i lustra odbijające światło sprawiają, że pomieszczenie jest bardzo jasne. Pani domu jest zadowolona ze stojącej tu dużej szafy formie retro, która wnosi do nowoczesnego pomieszczenia dużo ciepła.
Jeśli macie małe dzieci, może warto spojrzeć na fotele skórzane? Nie jest to twarda zasada, wiadomo, że fotele i obicia można prać, ale jeśli jednak dobierzecie ten swój jeden wymarzony, to miło by było, aby służył Wam przez lata. Jeśli planujecie używać go na balkonie, dobrze pomyśleć takim modelu jak AGEN Można je składać jeden w drugi, przez co zajmują mniej miejsca, jednak należy go chować, za każdym razem jak spadnie deszcz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *